/
Mijn logo uploaden voor het klantportaal

Mijn logo uploaden voor het klantportaal

Situatie

Je kunt jouw klanten uitnodigen om gebruik te maken van het klantportaal. Zij kunnen dan samen met jou hun eigen dossier inzien. In dit dossier is voor hen een pagina met informatie over hun adviseur. Jij kunt ervoor zorgen dat op deze pagina jouw bedrijfslogo zichtbaar is. Hoe doe je dat?

Uitleg

  1. Als je bent ingelogd, klik je rechts bovenaan op je naam, switcht van gebruiker naar kantoor en kiest dan voor Klantportaal.

  2. Onderaan bij 'Logo in klantportaal' kun je je logo toevoegen. Je klikt op 'Bladeren' en zoekt dan het bestand op je computer op.

  3. Je kunt nu in het grijze vlak het plaatje zo verplaatsen dat het mooi in het midden van het venster valt.

 

Screenshot 2024-12-27 at 08.52.11.png

 

 

Screenshot 2024-12-27 at 08.54.25.png

 

 

 

  1. Nu klik je op opslaan en ben je klaar.

 

 

 

 

Afmeting logo

Let op! Het logo kan maar op 1 formaat worden getoond. De afmeting is 140 pixels in de hoogte en 280 pixels in de breedte. Je krijgt hierdoor dus een liggende afbeelding.

Gerelateerde vragen